Kobieta zmarła po wybuchu gazu w centrum Gorzowa

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Kobieta zmarła po wybuchu gazu w centrum Gorzowa

Jarosław Miłkowski

Wczoraj około godz. 9.30 w mieszkaniu przy ul. Łokietka wybuchł gaz. 71-letnia kobieta zmarła po przewiezieniu do szpitala.

- Nie pamiętam, by wybuch gazu zakończył się w Gorzowie tak tragicznie - mówił nam wczoraj Bartłomiej Mądry, rzecznik tutejszych strażaków. Około godz. 9.30 w kamienicy przy ul. Łokietka doszło do wybuchu gazu ulatniającego się z butli. Jak opowiadali nam mieszkańcy, huk był taki, że zatrzęsła się cała kamienica - spadały szklanki, tłukły się lustra, wypadały drzwi. Z mieszkania, w którym doszło do wybuchu, strażacy wynieśli 71-letnią kobietę. Była mocno poparzona. Niestety, po przewiezieniu do szpitala zmarła.

Czytaj:

 • Ile kosztują czułki gazu?
 • Jakie są skutki wybuchu?
 • Jakie tragedie wywołał gaz?
Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.