Kocham Gorzów jako pierwsze przedstawia wyborcze „jedynki”

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Kocham Gorzów jako pierwsze przedstawia wyborcze „jedynki”

Jarosław Miłkowski

Za niewiele ponad sześć tygodni pójdziemy do urn wyborczych. Właśnie zaczynamy poznawać pierwszych kandydatów. Wczoraj liderów swoich list przedstawiło Kocham Gorzów.

- Dream teamem (czyli drużyną marzeń – red.) bym nas nie nazwała, ale jest to team, który mocno stoi na ziemi – mówiła Marta Bejnar – Bejnarowicz, liderka Kocham Gorzów. To ugrupowanie, które powstało z połączenia klubów radnych: Ludzie dla Miasta i Nowoczesny Gorzów.

Doszło do tego w kwietniu i już wtedy było wiadomo, że połączenie sił jest obliczone na wybory samorządowe (odbędą się 21 października).

Kto będzie na czele list Kocham Gorzów?

Jakie komitety wystartują w wyborach?

Kto jest w ekipie Kocham Gorzów?

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.