Kogoś tu przerósł finał

Czytaj dalej
Fot. fot. Mariusz Cwojda
Szymon Kozica

Kogoś tu przerósł finał

Szymon Kozica

Unia pokonała Spartę 49:41, a powinna wygrać 51:38. Po niedzielnym finale posypały się gromy na sędziego Ryszarda Bryłę z Zielonej Góry

Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław. Pierwszy mecz finału ekstraligi może i nie był porywającym widowiskiem, bo w większości wyścigów o kolejności na mecie decydował start, rozegranie pierwszego łuku i akcje na przeciwległej prostej. Ale wynik trzymał wszystkich w napięciu, a 16000 kibiców na trybunach, w tym silna i ubrana w jednolite barwy grupa fanów gości, robiło wrażenie. Niestety, atmosferę żużlowego święta zniszczyło to, co zadziało się przy okazji XV biegu.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Szymon Kozica

Z „Gazetą Lubuską” jestem związany od lipca 2000 roku - wtedy przyszedłem na praktyki do Działu Sportowego. Pracuję w redakcji w Zielonej Górze. Interesuję się sportem, ze szczególnym uwzględnieniem lekkiej atletyki i żużla, a także tym, co dzieje się w Zielonej Górze. Uwielbiam żywe lekcje historii, czyli wspomnienia Czytelników pochodzących z Kresów i nie tylko z Kresów. Czas wolny chętnie spędzam z książką w ręku. Moim ulubionym autorem jest Gabriel García Márquez, który o sobie mówił tak: „W gruncie rzeczy nie jestem ani nie będę nikim więcej niż jednym z szesnaściorga dzieci telegrafisty z Aracataki”.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.