Kolej na rower. Jeszcze w tym roku ścieżka rowerowa przez powiat nowosolski ma być gotowa. Pierwszy odcinek już jest [wideo, zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. Marek Grzelka
Eliza Gniewek-Juszczak

Kolej na rower. Jeszcze w tym roku ścieżka rowerowa przez powiat nowosolski ma być gotowa. Pierwszy odcinek już jest [wideo, zdjęcia]

Eliza Gniewek-Juszczak

Jak tylko pozwoli pogoda zaczną się prace na drugim odcinku ścieżki rowerowej, z Nowej Soli do Kożuchowa. Tymczasem nie wszyscy są zadowoleni z realizacji tej inwestycji.

Zdjęcia fragmentu części ścieżki rowerowej, która połączy gminy powiatu nowosolskiego wywołały duże zainteresowanie naszych czytelników. Ale kiedy amatorzy rowerowych wycieczek cieszą się z realizacji projektu o nazwie „Kolej na rower”, są osoby, które wolałyby przywrócenie linii kolejowych.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.