Kolejna premiera „Polskiej Toskanii”. Miłośnicy polskiego wina spotkali się w Gliwicach

Czytaj dalej
red

Kolejna premiera „Polskiej Toskanii”. Miłośnicy polskiego wina spotkali się w Gliwicach

red

Na dzień po oficjalnej premierze filmu „Polska Toskania”, miłośnicy polskiego wina spotkali się w Gliwicach. W Domu Polskiego Wina „SzAMMa” odbyła się śląska premiera zielonogórskiej produkcji.

Śląska premiera filmu „Polska Toskania” zbiegła się w czasie z prezentacją nowej karty restauracji SzAMMA znajdującej się niedaleko gliwickiego rynku. Stoliki restauracji wypełnione były gośćmi a polskie wino lało się strumieniami. Do późnego wieczora w lokalu brzmiały głośne rozmowy o polskim winie.

„Polska Toskania” w SzAMMie: nocny seans

Ze względu na prezentację nowej karty w restauracji, premiera filmu „Polska Toskania” zaplanowana została na godzinę 23:00. Goście lokalu mogli spędzić wieczór przy smacznym jedzeniu i ciekawym filmie.

Do późnego wieczora w SzAMMie pozostali najwytrwalsi. Miłośnicy polskiego wina, pasjonaci, z restauracyjnej kuchni wyszli kucharze i pomocnicy, na widowni zasiedli także pracownicy.

„Polska Toskania” na DVD

Film „Polska Toskania” dostępny jest również na DVD. Dwie płyty z filmem są do wygrania w konkursie na facebookowym profilu Domu Polskiego Wina „SzAMMa”.

POLSKA TOSKANIA - zobacz film i przewodnik interaktywny po lubuskiej krainie wina i wrażeń.

Poznaj z nami polską Toskanię! Zabierzemy Cię w podróż pięcioma szlakami: pasji, cierpliwości, spełnienia, dumy i tradycji.

Przewodnik interaktywny po polskiej Toskanii

red

Komentarze

2
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

jetix90750

Zacznij pracować w domu z Google! To zdecydowanie najlepsza praca, jaką miałem. W zeszłą środę dostałem nowiutkie BMW, odkąd dostałem czek na 6474 dolary - 4 tygodnie temu. Zacząłem to 8 miesięcy temu i od razu przynosiłem do domu co najmniej 77 dolarów za godzinę. Pracuję przez ten link, przejdź do zakładki głównej po więcej szczegółów.
urben54.com

jetix90750

Dostaję ponad 90 dolarów za godzinę pracy z domu z 2 dzieci w domu. Nigdy nie sądziłem, że dam radę, ale moja najlepsza przyjaciółka zarabia na tym ponad 10 tysięcy miesięcznie i przekonała mnie, żebym spróbował. Potencjał z tym jest nieskończony. Oto co robiłem,
urben54,com

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.