Bartosz Sulczewski

Kolejny transfer. Z urzędu prosto do agencji

Krzysztof Czerniawski od 21 lutegojest kierownikiem powiatowym biura AMiRR w Lubsku. Fot. Bartosz Sulczewski Krzysztof Czerniawski od 21 lutegojest kierownikiem powiatowym biura AMiRR w Lubsku.
Bartosz Sulczewski

Krzysztof Czerniawski zamienił fotel w ratuszu w Lubsku na stołek szefa biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Wcześniej K. Czerniawski pracował w urzędzie miasta i gminy Lubsko, gdzie był naczelnikiem wydziału spraw społecznych. W międzyczasie próbował swoich sił w polityce, w ostatnich wyborach samorządowych startował z komitetu wyborczego wyborców Lepsze Lubuskie.

Zadania owiane wielką tajemnicą

Na razie wiadomo, jakie zadania na nowym stanowisku stawia sobie szef lokalnych struktur ARiMR. - Niestety nie wolno mi na razie udzielać żadnych informacji prasie. Takie same instrukcje otrzymali wszyscy kierownicy biur powiatowych – tłumaczy nowy kierownik.

Związany z poprzednią władzą

K. Czerniawski mieszka w Lubsku, jest żonaty i ma dwóch synów. Z wykształcenia jest nauczycielem historii. Ukończył studia podyplomowe na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w zakresie „ Zarządzania oświatą”. Pracował w Zespole Szkół Technicznych im. Władysława Reymonta w Lubsku. W latach 1994-2002 był radnym i przewodniczącym rady miejskiej w Lubsku. Od 2005 roku pracował w ratuszu na stanowisku naczelnika wydziału spraw.

Gdy wybory w Lubsku wygrał Lech Jurkowski,związany mocno z poprzednią władzą K. Czerniawski stracił stanowisko.

Jest związany z Forum Samorządowym Miast i Gmin w Lubsku.

Bartosz Sulczewski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.