Lucyna Makowska

Kolejny wypadek w Chełmie Żarskim. Samochód wylądował w rowie

Kolejny wypadek w Chełmie Żarskim. Samochód wylądował w rowie Fot. Archiwum/ Piotr Jędzura
Lucyna Makowska

W czwartek, 10 grudnia wczesnym rankiem z drogi wypadła osobówka. Śliska nawierzchnia i zbyt szybka prędkość zrobiły swoje.

Kobieta kierująca suzuki nie dostosowała prędkości do warunków na drodze. Straciła panowanie nad kółkiem i zjechała do rowu. Na szczęście nic się jej nie stało. Sami policjanci mówią, że ta droga nie należy do najszczęśliwszych. W kwietniu tego roku zginął na miejscu młody mieszkaniec Brodów. Jadąc w środku nocy z kolegą w stronę Lubska, z niewiadomych przyczyn wjechał w budynek w środku wsi.

W ubiegły poniedziałek jadący od strony Lubska kierowca bmw zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka audi A6. Autem kierowała 38-letnia kobieta, która nie odniosła poważniejszych obrażeń. Dwie jej pasażerki w wieku 23 i 39 lat trafiły do szpitali, jedna do Żar, druga z powodu cięższych obrażeń, do Zielonej Góry. Podobnie w przypadku kierowcy i pasażera bmw, obaj mają po 36 lat, jeden z nich był poważniej ranny i trafił do wojewódzkiego szpitala, drugi na żarski SOR. Kierowca był pod wpływem alkoholu.

Lucyna Makowska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.