Kolejowy rozkład jazdy do korekty. Co się zmieni?

Czytaj dalej
Jarosław Miłkowski

Kolejowy rozkład jazdy do korekty. Co się zmieni?

Jarosław Miłkowski

W niedzielę wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy. W Zielonej Górze pozmieniają się m.in. odjazdy pociągów pospiesznych. Z kolei w Gorzowie przybędzie... utrudnień.

Podróżujecie często pociągiem? Uważajcie! Od najbliższej niedzieli 11 marca wchodzi w życie tzw. korekta rozkładu jazdy. Zmieni ona godziny odjazdów większości pociągów. A to oznacza, że trzeba zrezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń. Jeśli ktoś wyjeżdżał z Gorzowa osobowym do Kostrzyna codziennie o 6.45, od poniedziałku o tej godzinie nie zobaczy już pociągu na stacji! Skład odjedzie trzy minuty wcześniej.

CZYTAJ DALEJ:

 • Który pociąg dojedzie do Zwierzyna a nie do Gorzowa?
 • Od kiedy do Gorzowa nie dojedziesz z Krzyża?
 • Jakie będą zmiany na trasie Zielona Góra - Wrocław?
Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.