(red.)

Komplet widzów obejrzy Grand Prix

(red.)

Wielkimi krokami zbliża się kolejna runda cyklu Grand Prix na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Już teraz wiemy, że 28 bm. MIB NordiC Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland, w mieście położonym nad Wartą, na żywo z wysokości trybun, zobaczy komplet publiczności.

- Otrzymaliśmy zgodę prezydenta na sprzedaż biletów na miejsca stojące w liczbie dwóch tysięcy. Miejsca siedzące, za wyjątkiem miejsc VIP-owskich zostały wszystkie wyprzedane. To będzie największe wydarzenie sportowe w regionie. Tego dnia wszyscy jesteśmy biało-czerwoni i wspieramy polskich reprezentantów, na czele z Bartkiem Zmarzlikiem i Krzysztofem Kasprzakiem, Wierzę, że kolejne ósme Grand Prix w Gorzowie odbędzie się we wspaniałej atmosferze. Mam nadzieję, że nie tylko na początku, ale i na końcu usłyszymy hymn Polski dla naszego reprezentanta, który w tym turnieju będzie triumfował - powiedział Irenuesz Maciej Zmora, prezes
gorzowskiego klubu.

W związku z tym do sprzedaży trafiły bilety na miejsca stojące. Do nabycia jest 2000 takich wejściówek, w cenie 75 zł sztuka. Przy zakupie przez stronę www - należy wejść na Trybunę Niską i kliknąć na murawę obiektu. W sprzedaży są także bilety VIP (z cateringiem, bez wejścia do Parku Maszyn) w cenie 600 zł.

W przypadku biletów na GP nie ma możliwości zwrotu wejściówek. Gdyby przełożono zawody, bilety będą ważne na kolejny termin.

(red.)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.