Komplet widzów obejrzy Grand Prix

Czytaj dalej
Fot. Szymon Starnawski /Polska Press
(red.)

Komplet widzów obejrzy Grand Prix

(red.)

Wielkimi krokami zbliża się kolejna runda cyklu Grand Prix na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Już teraz wiemy, że 28 bm. MIB NordiC Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland, w mieście położonym nad Wartą, na żywo z wysokości trybun, zobaczy komplet publiczności.

- Otrzymaliśmy zgodę prezydenta na sprzedaż biletów na miejsca stojące w liczbie dwóch tysięcy. Miejsca siedzące, za wyjątkiem miejsc VIP-owskich zostały wszystkie wyprzedane. To będzie największe wydarzenie sportowe w regionie. Tego dnia wszyscy jesteśmy biało-czerwoni i wspieramy polskich reprezentantów, na czele z Bartkiem Zmarzlikiem i Krzysztofem Kasprzakiem, Wierzę, że kolejne ósme Grand Prix w Gorzowie odbędzie się we wspaniałej atmosferze. Mam nadzieję, że nie tylko na początku, ale i na końcu usłyszymy hymn Polski dla naszego reprezentanta, który w tym turnieju będzie triumfował - powiedział Irenuesz Maciej Zmora, prezes
gorzowskiego klubu.

W związku z tym do sprzedaży trafiły bilety na miejsca stojące. Do nabycia jest 2000 takich wejściówek, w cenie 75 zł sztuka. Przy zakupie przez stronę www - należy wejść na Trybunę Niską i kliknąć na murawę obiektu. W sprzedaży są także bilety VIP (z cateringiem, bez wejścia do Parku Maszyn) w cenie 600 zł.

W przypadku biletów na GP nie ma możliwości zwrotu wejściówek. Gdyby przełożono zawody, bilety będą ważne na kolejny termin.

(red.)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.