hak, kali

Koncert może być interaktywny

hak, kali

Warto znaleźć czas i obejrzeć występy.

Zielona Góra/Łagów - Malowanie i muzyka? Tak, w projekcie MELO
W „Interaktywnym koncercie muzyki polskiej” młodsi i starsi melomani, a nawet całe rodziny, usłyszą polskie melodie, wezmą udział we wspólnym kolędowaniu i spontanicznie namalują obraz. Cykl MELO dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna już ruszył. Najbliższe wydarzenia z udziałem performera z Teatru Terminus A Quo - Konrada Gramonta, pianistki Ludmiły Pawłowskiej, wirtuoza gitary klasycznej Roberta Horny, uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej i Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Zielonej Górze - we wtorek 29 grudnia o godz. 17 w Zamku Joannitów w Łagowie, a w środę o 12 w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze. Wstęp wolny!

Zielona Góra - Nie siedź w domu, chodź na spacer
PTTK zaprasza 1 stycznia 2016 r. na noworoczną pieszą wycieczkę po Wzgórzach Piastowskich. Trasa będzie wiodła do Wieży Wilkanowskiej. Zbiórka przy wejściu do amfiteatru o godzinie 12.00. Przewidywane zakończenie imprezy około 14.30. Tym razem wycieczkę poprowadzą Agata Kowalewska i Zenon Wolniewicz. Spacery dofinansowywane są przez miasto.

Zielona Góra - Uwaga, zebranie wędkarzy!
Zebranie sprawozdawcze koła Polskiego Związku Wędkarskiego numer 10 odbędzie się 3 stycznia 2016 roku w siedzibie zarządu przy ulicy Głowackiego 9.

Zielona Góra/Sulechów - Jubileuszowy sezon trwa. Czas na przebojowe koncerty artystów Filharmonii Zielonogórskiej
Przebojowe znaczy tu: bilety trzeba było rezerwować najlepiej już we wrześniu... Ale tak z koncertem sylwestrowym (z Orkiestrą Symfoniczną FZ pod batutą Czesława Grabowskiego wystąpią m.in. sopranistka Klaudia Kulik i tenor Jakub Oczkowski) jest od lat. Podobnie jak z koncertami noworocznymi (15, 16 i 17 stycznia wystąpią Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Zenon Laskowik). Może uda się jeszcze zdobyć bilet na koncert karnawałowy w auli PWSZ w Sulechowie 8 stycznia?

hak, kali

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.