Eliza Gniewek-Juszczak

Koncert na żywo odbył się w Gminnym Centrum Kultury w Otyniu. Nie widziałeś transmisji, możesz zobaczyć ten występ choćby dzisiaj

Koncert grupy Dirty Doctors, 19 czerwca 2020 r. Otyń Fot. Kadr z transmisji Gminne Centrum Kultury w Otyniu/Youtube Koncert grupy Dirty Doctors, 19 czerwca 2020 r. Otyń
Eliza Gniewek-Juszczak

Koncert grupy Dirty Doctors odbył się w Gminnym Centrum Kultury w Otyniu na początek weekendu. Był to trzeci występ w ramach zorganizowanego cyklu wydarzeń kulturalnych.

Na zasadach on-line wystąpił w Gminnym Centrum Kultury znany z wcześniejszych, licznych występów zespół Dirty Doctors. - Wśród wykonawców z tej grupy, którymi są autentyczni i czynni zawodowo lekarze, wystąpił grający na harmonijce ustnej Tadeusz Szechowski. Grupa specjalizuje się w utworach rockandrollowych i bluesowych - poinformowało Gminne Centrum Kultury.

Grupa Dirty Doctors

Zielonogórsko-nowosolską grupę Dirty Doctors tworzą:

Repertuar tworzą standardy bluesowe takich wykonawców jak: Robert Johnson, Jimmy Rogers, Albert King, T. Bone Walker, Ray Charles, Muddy Waters i inni.

Grupa Dirty Doctors powstała w 2013 roku.

Zobacz koncert Dirty Doctors

Gminne Centrum Kultury w Otyniu prowadziło transmisję koncertu. Kto nie widział koncertu na żywo, może go odtworzyć w domu choćby dzisiaj.

ZOBACZ TEŻ WIDEO: Noc kupały w Cigacicach. Ludzie skakali nad ogniem

Eliza Gniewek-Juszczak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.