Koniec z nudą na lekcjach. Uczniowie chwalą laboratoria

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

Koniec z nudą na lekcjach. Uczniowie chwalą laboratoria

Renata Hryniewicz

Kilkaset komputerów, różnego rodzaju pomoce naukowe, sprzęt do nauki języków obcych - to wszystko mieści się w 32 laboratoriach, które powstały w gminnych szkołach. Jak ten nowoczesny sprzęt służy dzieciom i nauczycielom?

- Uczymy się przy pomocy komputerów, słuchawek i interaktywnej tablicy - mówi Nikola Menartowicz, uczennica IV klasy Szkoły Podstawowej w Golicach.

Teraz szkoła jest nowoczesna, chętnie do niej chodzimy

- Teraz szkoła jest nowoczesna, chętnie do niej chodzimy, bo jest ciekawiej niż na lekcjach, jakie mieliśmy wcześniej - dodaje koleżanka Lena Pawlak.

W artykule przeczytasz:

 • Jak zmienia się szkoła w Golicach?
 • Jakie laboratoria mają dzieci?
 • Czy uczniowie i nauczyciele cenią zmiany?
Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.