Redakcja

Kontakt z redakcją Plus Gazety Lubuskiej

Redakcja

Wydawca
Polska Press Sp. z o.o. oddział w Zielonej Górze
al. Niepodległości 25
65-042 Zielona Góra

Redakcja "Gazety Lubuskiej"
al. Niepodległości 25
65-042 Zielona Góra
skr. pocztowa 120

tel. 68 324 88 02
tel./fax 68 324 88 72

www.gazetalubuska.pl
redakcja@gazetalubuska.pl
gorzow@gazetalubuska.pl

Prezes oddziału
Grzegorz Widenka
tel.: 68 324 86 00
e-mail: gwidenka@gazetalubuska.pl

Wydawcy
Dariusz Chajewski - tel. 68 324 88 79, e-mail: dchajewski@gazetalubuska.pl
Zdzisław Haczek - tel. 68 324 88 05, e-mail: zhaczek@gazetalubuska.pl

Biuro Ogłoszeń i Reklamy
65-042 ZIELONA GÓRA
al. Niepodległości 25
tel. (68) 324 88 11
(68) 324 88 57
(68) 324 88 47
fax (68) 324 88 15
e-mail: bo@gazetalubuska.pl

Łączność z Czytelnikami
tel. 68 324 88 37 oraz 68 324 88 18

Katarzyna Borek - kierownik działu, e-mail: kborek@gazetalubuska.pl
Ilona Burkowska - dziennikarz, e-mail: iburkowska@gazetalubuska.pl

Dział foto
tel.: 68 324 88 54
Mariusz Kapała - fotoreporter
e-mail: mkapala@gazetalubuska.pl

Dział informacyjny
tel.: 68 324 88 73, e-mail: miasto@gazetalubuska.pl

Dział sportowy
tel.: 324 88 06, e-mail: sport@gazetalubuska.pl

Oddział w Gorzowie
ul. Sikorskiego 111 (Park 111 II p.)
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: 95 722 57 72, e-mail: gorzow@gazetalubuska.pl

Marketing
tel.: 68 324 88 61, 68 324 88 56

Redakcja

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

robertmajtekk

Zapraszam Państwa na świeży temat na ul.Krzywoustego 16.
Jak powstaje zagospodarowanie placu od strony podwórka, dzięki urzędnikom Gorzowskim oraz pani zarządcy budynku, która ma układy.
Którzy udzielają pozwolenia bez weryfikacji i wywiadu)
A zarazem odcinając trzy kamienice od możliwości korzystania wysypywania śmieci do kontenerów tego przeznaczonego.
Co skutkuje już śmieciami na głównej ulicy.
Jak ma być czysto w Gorzowie, skoro miastem rządzą dziwni ludzie, którzy uważają, cytat jaki można usłyszeć od ludzi którzy mają trochę władzy,,,nie jest to nasz problem,,,.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.