Kosmetyka laserowa

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Kosmetyka laserowa

Materiał informacyjny

Nasza przygoda z kosmetyką laserową rozpoczęła się w 2008 roku od szkoleń i zakupu sprzętu do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego w technologii q-switch.

Ta technologia za pomocą krótkich impulsów fali lasera o specyficznych właściwościach rozbija pigment, doprowadzając do stopniowego jego zaniku.

Przez kolejne lata zdobywaliśmy doświadczenie i wprowadzaliśmy do naszego salonu nowsze modele laserów. Obecnie jest to laser pikosekundowy z certyfikatem sprzętu medycznego.

Rozpoczęliśmy także dystrybucję i usługi serwisowe laserów, zwiększyło to zdecydowanie nasze doświadczenie od strony technologicznej.

Dziś śmiało możemy powiedzieć, że w dziedzinie usuwania makijażu permanentnego i tatuażu, a także przygotowania starych tatuaży i makijaży pod nowe, jesteśmy w pełni świadomymi użytkownikami technologii i rzetelnie ją wykorzystujemy w zabiegach.

Ostatnie lata przyniosły nam olbrzymi skok rozwojowy, zakupiliśmy większość technologii hi tech w dziedzinie kosmetyki z wykorzystaniem urządzeń.

Mocnym uderzeniem weszliśmy na rynek trwałego usuwania owłosienia (epilacji laserowej). Zakupiliśmy w roku 2019 system laserowy o szerokim spektrum działania.

Jest to laser trójfalowy z falą 808nm będącą obecnie złotym standardem usuwania owłosienia, ale rozwiniętą o długości fal 755nm i 1064nm. Zwiększyliśmy tym zakres działania o np. cieńsze, jaśniejsze owłosienie. Jego możliwości dalece wykraczają poza starsze technologie jak IPL i SHR. Do systemu dołożyliśmy zewnętrzną chłodziarkę zabiegową poprawiającą komfort podczas zabiegu. Ból jest mniejszy niż w systemach zawierających jedynie chłodzenie kryształu głowicy (obecnie niemal w każdym urządzeniu).

Wprowadziliśmy także szereg urządzeń do walki z wiotkością skóry, a także kilka technologii kierunkowo usuwających tkankę tłuszczową.

Sporym zainteresowaniem cieszy się endermologia, czyli masaż podciśnieniowy z falą rf.

Kosmetolog specjalizująca się w nowoczesnych preparatach dodała do menu zabiegów kilka ciekawych propozycji takich jak BioRePeel czy PQAge, a także całą serię Rhonda Allison. Kompleksowo rozwiązując w ten sposób wiele problemów skórnych i walcząc z oznakami starzenia.

Naszym najnowszym nabytkiem poprzedzonym bardzo rozbudowanymi szkoleniami jest system frakcji mikroigłowej.
Jest to procedura hi tech umożliwiająca wygładzenie i zniwelowanie blizn, a także „resurfacing" czyli głęboką przebudowę skóry.
Walka z bliznami potrądzikowymi stała się całkiem realna i przynosi zdecydowane efekty.

Zapraszamy na stronę www, znajdują się tam dokładne opisy zabiegów, zdjęcia, i przeciwwskazania.
Udostępniamy tam także kalendarz z możliwością zapisu na wizytę.

Kosmetyka laserowa
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.