Kożuchów. Nagła zmiana miejsc w zarządzie rady miejskiej. Co się stało? Dlaczego Halina Perdian zrezygnowała ze stanowiska? [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Eliza Gniewek-Juszczak
Eliza Gniewek-Juszczak

Kożuchów. Nagła zmiana miejsc w zarządzie rady miejskiej. Co się stało? Dlaczego Halina Perdian zrezygnowała ze stanowiska? [ZDJĘCIA]

Eliza Gniewek-Juszczak

- Z radością oddaję przewodnictwo - mówi Halina Perdian, która zrezygnowała z szefowania radzie miejskiej. W piątek odbędzie się sesja, którą znów poprowadzi Ireneusz Drzewiecki. Dlaczego?

W piątek odbędzie się nadzwyczajna sesja rady miejskiej, na której przewodniczącym znów będzie Ireneusz Drzewiecki. Halina Perdian zrezygnowała z tej funkcji na ostatniej sesji w kwietniu. Do zarządu rady wraca Grzegorz Wajman, który wcześniej, z powodów zdrowotnych, zrezygnował ze stanowiska przewodniczącego. Wówczas radni zdecydowali o powołaniu na to stanowisko Haliny Perdian.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.