Krok na scenę, może być pierwszym krokiem do sławy

Czytaj dalej
Fot. Eliza Gniewek-Juszczak
Eliza Gniewek-Juszczak

Krok na scenę, może być pierwszym krokiem do sławy

Eliza Gniewek-Juszczak

- Dziewczyny chłoną uwagi i sugestie jak gąbka. To dobrze, bo start w takiej imprezie to szansa i okazja do nauki - mówi juror Tomasz Naborczyk.

– Zachęcam wszystkie dziewczyny, żeby spróbowały startu w wyborach miss – podkreśla Tomasz Naborczyk, coroczny juror Miss Sławskiej Plaży oraz choreograf imprezy, na co dzień przedsiębiorca, konferansjer. – U nas jest walka na luzie. Dziewczyn nie paraliżuje ranga imprezy czy media. To jest po prostu miss plaży. Ale, to czasami początek do tego, żeby coś robić. Dla dziewczyn, które mają po 16-17 być może jest to moment startu do sukcesu, podjęcia decyzji, że może warto przekonać rodziców, żeby z wami przyjechali i wspierali. Impreza ma swoją wagę, jeśli chodzi o zdobywanie doświadczenia. Było widać, że niektóre dziewczyny potrafią poruszać się po scenie, a niektóre dopiero doświadczenie zdobywają, ale było też widać, że dziewczyny chłoną uwagi i sugestie jak gąbka. Wszystkim czytelnikom Gazety Lubuskiej i portalu GL polecam wybory w przyszłym roku w Sławie oraz inne tego typu imprezy, które odbywają się w regionie – podkreśla T. Naborczyk.

Przewodniczący jury Arkadiusz Maciuszek, Prezydent Miss Poland TV wysoko ocenia poziom konkursu i zdradza, że 11 spośród 19 kandydatek miało głosy od członków jury, a to dowód jak spory procent startujących dziewczyn ma potencjał. – Wiemy, że na pewno ponad połowa z kandydatek do tytułu będzie coś robić w modelingu, na pewno któraś z nich się wybije. Będziemy kibicować i obserwować jak będzie rozwijała się ich kariera – zapowiada A. Maciuszek.

Zwyciężczyni wyborów Małgorzata Masłowska ma 177 cm wzrostu, nie tylko tym wyróżniła się wśród kandydatek. – To impreza dla ludzi otwartych, którzy nie boją się nowych doświadczeń – mówi Miss Sławskiej Plaży 2017. – Możemy poznać wiele koleżanek i kolegów, poczuć pozytywną energię i zbierać pozytywne wibracje od publiczności. Wszyscy byli kulturalni. Każdy nas wspierał i motywował. Jestem zadowolona, że mogłam tu przyjechać. To był mój pierwszy udział w wyborach miss i pierwsza wygrana! Bardzo się cieszę!

Zdaniem zastępcy burmistrza Sławy Krzysztofa Gruszewskiego Wybory Miss Sławskiej Plaży to doskonały pomysł na promocję Sławy. – Żeby taka promocja wychodziła doskonale, w pięćdziesięciu procentach potrzebna jest pogoda, a ta dopisała. W połączeniu z miejską plażą, wspaniałą publicznością i pięknymi dziewczynami daje efekt marketingowy i promocyjny. Myślę, że warto w ten sposób promować nasze miasto – podkreśla wiceburmistrz.

Kto w której kategorii zwyciężył?

Miss Sławskiej Plaży
Małgorzata Masłowska ze Starachowic

I Wicemiss Sławskiej Plaży
Monika Brzyśkiewicz z Żar

II Wicemiss Sławskiej Plaży
Anna Matyasek z Legnicy

Miss Czytelników Gazety Lubuskiej
Anna Matyasek z Legnicy

Miss Azulena
Małgorzata Masłowska

Miss Bikini
Patrycja Golińska ze Świdnicy

Miss Publiczności
Patrycja Radna z Moch

Mister Sławskiej Plaży
Aleksander Czech z Wrocławia

I Wicemister
Kacper Szydłowski z Inowrocławia

II Wicemister
Szymon Mazur z Jawora

Mister Czytelników Gazety Lubuskiej
Szymon Mazur z Jawora

Specjalne nagrody Centrum Sportu X-Fit w Sławie
Wiktoria Kaźmierska ze Sławy i Aleksander Czech z Wrocławia.

Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.