Jarosław Miłkowski

Król aptek skazany. Czy to koniec biznesu, który przynosił kokosy?

We wszystkich aptekach należących do rodziny Waldemara S. - według naszych szacunków - pracuje około 100 osób. Fot. Jarosław Miłkowski We wszystkich aptekach należących do rodziny Waldemara S. - według naszych szacunków - pracuje około 100 osób.
Jarosław Miłkowski

Waldemar S., znany przedsiębiorca farmaceutyczny, został skazany na trzy lata bezwzględnego wię¬zienia za wyłudzenia. Czy sieć „króla aptek” przejdzie do historii, gdy wyrok będzie prawomocny?

- Boję się, że teraz ceny niektórych leków pójdą w górę. Mogą chcieć zarobić na to, co trzeba będzie oddać - tak pan Marek z Zawarcia, klient jednej z aptek Waldemara S., komentuje wyrok na biznesmena. Jeszcze niedawno aptekarskie „imperium” wydawało nawet czasopismo, które trafiało do skrzynek pocztowych gorzowian, a sam S.

Ile aptek należy do Waldemara S.?

Czy "król aptek" może stracić imperium?

Ile pieniędzy musi oddać Waldemar S.?

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.