Łukasz Koleśnik

Krosno Odrzańskie: Coraz mniej pociągów zatrzymuje się na stacji w Bytnicy. Dlaczego?

Coraz mniej pociągów zatrzymuje się na stacji w Bytnicy, która nie tak dawno została odnowiona. Fot. Gmina Bytnica Coraz mniej pociągów zatrzymuje się na stacji w Bytnicy, która nie tak dawno została odnowiona.
Łukasz Koleśnik

Nie tak dawno tchnięto nowe życie w stację kolejową w Bytnicy. Zmodernizowano przystanek, zatrzymywały się tam nawet pociągi pospieszne. Jak jednak zwrócili nam uwagę mieszkańcy, tych pociągów jest tam coraz mniej.

Zadzwoniła do nas Czytelniczka z Krosna Odrzańskiego, która zwróciła uwagę na mniejszą liczbę pociągów, zatrzymujących się na stacji w Bytnicy.

- Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje - mówiła. - Przecież sporo osób korzysta z tych połączeń. Przede wszystkim studenci, którzy chcą się dostać do Zielonej Góry. Jednak kursów jest coraz mniej. Po co było modernizować stację, skoro coraz mniej pociągów się tam zatrzymuje?

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.