Łukasz Koleśnik

Krosno Odrzańskie: Gmina walczy z problemami, dotyczącymi nowej gospodarki odpadami komunalnymi

Prezes KPWK, Aleksander Kozłowski podsumował działalność spółki w 2018 r., dotyczącą gospodarki odpadami komunalnymi. Fot. Gmina Krosno Odrzańskie Prezes KPWK, Aleksander Kozłowski podsumował działalność spółki w 2018 r., dotyczącą gospodarki odpadami komunalnymi.
Łukasz Koleśnik

Wczoraj, podczas sesji rady miejskiej w Krośnie, podsumowano działalność Krośnieńskiego Przedsiębiorstwa Wodociągowo-Komunalnego, związanej z gospodarką odpadami komunalnymi.

  • Gmina w poprzednich latach nie miała łatwego życia ze śmieciami. Zanim obowiązki związane z gospodarką odpadami komunalnymi przejęła spółka KPWK, samorząd korzystał z zewnętrznego wykonawcy. I co jakiś czas pojawiały się problemy (...)

CZYTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 96% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.