Krosno Odrzańskie: Most nie ucierpi, a zostanie podniesiony za cztery lata

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik

Krosno Odrzańskie: Most nie ucierpi, a zostanie podniesiony za cztery lata

Łukasz Koleśnik

Burmistrz Marek Cebula w ostatnim czasie wyrażał obawy, dotyczące podniesienia mostu i ewentualnego zniszczenia zabytku. Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaznacza, że zagrożenia praktycznie nie ma.

Artykuł „Burmistrz Marek Cebula: Podniesienie mostu może doprowadzić do zniszczenia naszego zabytku” ukazał się z 30 stycznia 2019 roku. Po jego publikacji otrzymaliśmy informacje odnoszące się do tekstu.

- Boję się, że nasz zabytek może tej operacji nie wytrzymać - mówił wówczas M. Cebula. - To jest stara konstrukcja i jej podniesienie może się skończyć tym, że zostaniemy bez przeprawy dla samochodów ciężarowych na Odrze.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.