Łukasz Koleśnik

Krosno Odrzańskie: Wciąż czekają na obwałowanie dolnej części miasta. Kiedy ruszy realizacja tej inwestycji?

Gmina wciąż czeka na zabezpieczenie przeciwpowodziowe dolnej części Krosna Odrzańskiego. Istnieją braki w dokumentacji Fot. Archiwum "GL" Gmina wciąż czeka na zabezpieczenie przeciwpowodziowe dolnej części Krosna Odrzańskiego. Istnieją braki w dokumentacji
Łukasz Koleśnik

Kolejne miesiące mijają, a o zabezpieczeniu przeciwpowodziowym dolnej części miasta nic nie słychać. To zaskakujące, tym bardziej że dokumentacja jest już gotowa. Wkrótce też ruszy kolejna część rewitalizacji, która... może zostać zniszczona przez opóźnienie z obwałowaniem.

- Od ubiegłego roku są gotowe dokumenty związane z tą inwestycją (wartość szacunkowa około 70 mln zł, samorząd dopłacał do dokumentacji) - mówił już w zeszłym rok burmistrz Krosna Odrzańskiego, Marek Cebula. - Jeśli oczekiwanie będzie dłuższe, to pieniądze przepadną. To nie jest inwestycja na dwa lata. Trzeba się z niej rozliczyć do 2021 roku i czas ucieka.

CZYTAJ DALEJ:

  • O zabezpieczeniu przeciwpowodziowym dolnej części miasta nic nie słychać
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.