Krosno Odrzańskie/Gubin: Nowe oddziały szpitalne zaczną działać jeszcze w tym półroczu. Brakuje tylko ordynatora...

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik

Krosno Odrzańskie/Gubin: Nowe oddziały szpitalne zaczną działać jeszcze w tym półroczu. Brakuje tylko ordynatora...

Łukasz Koleśnik

Długo wyczekiwane oddziały: wewnętrzny oraz rehabilitacyjny, powinny zostać otwarte w ciągu kilku tygodni. Przedstawiciele starostwa i spółki Zachodnie Centrum Medyczne pracują nad dopięciem ostatnich szczegółów.

Podczas podsumowania pierwszych 100 dni pracy nowego zarządu powiatu krośnieńskiego, jego przedstawiciele podkreślali, że w przypadku szpitala najważniejsze są obecnie trzy elementy. Uruchomienie oddziału wewnętrznego w Krośnie Odrzańskim, otwarcie oddziału rehabilitacyjnego w Gubinie oraz powrót ratownictwa medycznego do powiatu krośnieńskiego. W każdym z tych elementów udało się poczynić pewne kroki. Jak dużo brakuje do tego, aby zrealizować wspomniane trzy punkty?

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.