Łukasz Koleśnik

Krosno Odrzańskie/Gubin: Oddział wewnętrzny i rehabilitacja wkrótce znajdą się w szpitalu w powiecie krośnieńskim?

Do szpitala w Krośnie Odrzańskim dostarczono 64 specjalistyczne łóżka, podarowane przez holenderską lecznicę. Do Krosna ma dotrzeć kolejna dostawa sprzętu Fot. Powiat krośnieński Do szpitala w Krośnie Odrzańskim dostarczono 64 specjalistyczne łóżka, podarowane przez holenderską lecznicę. Do Krosna ma dotrzeć kolejna dostawa sprzętu - 36 łóżek.
Łukasz Koleśnik

Przygotowania do otwarcia interny i rehabilitacji w Zachodnim Centrum Medycznym idą pełną parą. Na razie spółka pozyskuje potrzebny sprzęt. Do tego powiat chce się włączyć w walkę o ratownictwo medyczne.

W minionym tygodniu miały miejsce dwa wydarzenia związane ze szpitalem. Jedna to dostawa sprzętu do krośnieńskiej placówki - 64 specjalistycznych łóżek, przywiezionych z lecznicy Laurentius Ziekenhuis w holenderskim Roermond. Tamtejsi zarządcy wymieniali sprzęt na no¬wszy, jednak zdecydowali się nie sprzedawać używanych łóżek, tylko przekazać je na cele charytatywne.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

Interesuje się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz. W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.