Krosno Odrzańskie/Gubin: Radni powiatu krośnieńskiego kłócą się o zmiany w budżecie

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik

Krosno Odrzańskie/Gubin: Radni powiatu krośnieńskiego kłócą się o zmiany w budżecie

Łukasz Koleśnik

Kredyt, większe wydatki i wątpliwości radnych. Ponownie podczas sesji powiatu krośnieńskiego było gorąco, kiedy podejmowana była uchwała o zmianach w budżecie. Nic dziwnego, być może ważą się losy szpitala.

W miniony wtorek odbyła się kolejna sesja rady powiatu krośnieńskiego. Ponad godzinę trwała dyskusja, dotycząca planowanych zmian w budżecie na 2019 rok. Najwięcej zastrzeżeń miał radny Mirosław Glaz.

- Kiedy będzie gotowy program naprawczy? - zapytał radny M. Glaz. - Dzisiaj proponujecie nam państwo zwiększenie deficytu o 5,5 mln zł. W sumie będzie on wynosił 11 mln zł. Czy grozi nam program naprawczy?

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.