Eliza Gniewek-Juszczak

Kto i po co wypisuje groźby na ulicach Nowej Soli przeciwko prezydentowi miasta? Wadim Tyszkiewicz chciałby się spotkać ze sprawcą [ZDJĘCIA]

- Czy to głupi żart i ktoś się "dobrze" bawi, czy może należy się jednak bać? Na ten moment chyba nie ma tu prostych odpowiedzi - napisał Fot. Wadim Tyszkiewicz/ Facebook - Czy to głupi żart i ktoś się "dobrze" bawi, czy może należy się jednak bać? Na ten moment chyba nie ma tu prostych odpowiedzi - napisał na Facebooku, publikując to zdjęcie Wadim Tyszkiewicz
Eliza Gniewek-Juszczak

„Tyszkiewicz będziesz następny” - taki napis znów pojawił się w mieście. - Może być ich więcej - spodziewa się prezydent Wadim Tyszkiewicz.

Przed weekendem pojawił się kolejny napis z groźbą wobec prezydenta Nowej Soli Wadima Tyszkiewicza. - Szkoły są dwie. Według jednej lepiej nie nagłaśniać takich przypadków, żeby nie prowokować następnych osób, a według drugiej - mówić o tym i walczyć z tym - wyjaśnia prezydent Nowej Soli, który zdecydował, że będzie nagłaśniał takie groźby, bo nie można stać bezczynnie.

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.