Eliza Gniewek-Juszczak

Kto i po co wypisuje groźby na ulicach Nowej Soli przeciwko prezydentowi miasta? Wadim Tyszkiewicz chciałby się spotkać ze sprawcą [ZDJĘCIA]

- Czy to głupi żart i ktoś się "dobrze" bawi, czy może należy się jednak bać? Na ten moment chyba nie ma tu prostych odpowiedzi - napisał Fot. Wadim Tyszkiewicz/ Facebook - Czy to głupi żart i ktoś się "dobrze" bawi, czy może należy się jednak bać? Na ten moment chyba nie ma tu prostych odpowiedzi - napisał na Facebooku, publikując to zdjęcie Wadim Tyszkiewicz
Eliza Gniewek-Juszczak

„Tyszkiewicz będziesz następny” - taki napis znów pojawił się w mieście. - Może być ich więcej - spodziewa się prezydent Wadim Tyszkiewicz.

Przed weekendem pojawił się kolejny napis z groźbą wobec prezydenta Nowej Soli Wadima Tyszkiewicza. - Szkoły są dwie. Według jednej lepiej nie nagłaśniać takich przypadków, żeby nie prowokować następnych osób, a według drugiej - mówić o tym i walczyć z tym - wyjaśnia prezydent Nowej Soli, który zdecydował, że będzie nagłaśniał takie groźby, bo nie można stać bezczynnie.

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Szczególnie zajmuje się sprawami Nowej Soli, Kożuchowa i Sławy. Porusza zwłaszcza tematy polityczne, gospodarcze i religijne.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.