Kto może królować przez kolejne pięć lat? Prezes postawił na przewodniczącego!

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Jarosław Miłkowski

Kto może królować przez kolejne pięć lat? Prezes postawił na przewodniczącego!

Jarosław Miłkowski

- Jeden kamień spadł mi z serca, bo jestem już oficjalnym kandydatem, ale gdy byłem na Nowogrodzkiej w Warszawie, to poczułem kolejny kamień – odpowiedzialności za to, żeby te wybory wygrać – mówił nam w piątek Sebastian Pieńkowski. Od czwartku jest już oficjalnym kandydatem PiS na prezydenta Gorzowa. Na zdjęciach z prezentacji kandydatów w miastach wojewódzkich stoi tuż za placami prezesa swojej partii Jarosława Kaczyńskiego. Co będzie chciał zrobić, jeśli zostanie prezydentem Gorzowa?

Jest już dwóch oficjalnych kandydatów na prezydenta. Sebastian Pieńkowski ma poparcie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.