Kto myśli, że świętować można tylko w święta, ten się grubo myli

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Kto myśli, że świętować można tylko w święta, ten się grubo myli

Jarosław Miłkowski

Już w przyszłym tygodniu rozpoczyna się cykl imprez „Gorzów Blisko Świąt”. W tym roku bożonarodzeniowy klimat poczujemy na odnowionym Kwadracie.

- Zapraszam wszystkich mieszkańców Gorzowa i okolic na imprezy. Do zobaczenia! Ho-ho-ho! – mówił wczoraj Święty Mikołaj ustami Jerzego Bułaja. Podobnie jak mieszkańcy, w tym urzędnicy, odlicza już dni do tradycyjnego cyklu imprez „Gorzów Blisko Świąt”.

- Ta akcja polega na tym, że już od pierwszych dni grudnia do końca roku organizujemy moc atrakcji – mówiła Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.