Kto powalczy o fotel prezydenta Gorzowa?

Czytaj dalej
Tomasz Rusek

Kto powalczy o fotel prezydenta Gorzowa?

Tomasz Rusek

Jacek Wójcicki zapowiada wprost: będzie walczył o kolejną kadencję. Sebastian Pieńkowski jest kandydatem na kandydata. A Martę Bejnar - Bejnarowicz do startu namawiają ludzie.

Gorzowem rządzi prezydent Jacek Wójcicki. Wybory wygrał pod koniec 2014 r. Kadencja trwa cztery lata, a to oznacza, że następne głosowanie jesienią 2018 r. Czyli… szybciej, niż się nam wydaje. Połapało się w tym już Prawo i Sprawiedliwość. I to właśnie ono dało niedawno sygnał do startu wyścigu o fotel „szefa” miasta.

Do tej pory PiS albo nie przeszkadzał prezydentowi Wójcickiemu, albo jawnie go wspierał. I Wójcicki świetnie na tym wychodził. Po pierwsze: przechodziły jego budżety, poparcie w radzie znajdowały ważne dla niego uchwały. Po drugie: dzięki wsparciu PiS Wójcicki odhaczał kolejne sukcesy.

Co się zmieniło? Czytaj w sobotnim (25 marca) tygodniku "Głos Gorzowa" oraz w wydaniu plus.gazetalubuska.pl

Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.