Kto powalczy o fotel prezydenta Gorzowa?

Czytaj dalej
Tomasz Rusek

Kto powalczy o fotel prezydenta Gorzowa?

Tomasz Rusek

Jacek Wójcicki zapowiada wprost: będzie walczył o kolejną kadencję. Sebastian Pieńkowski jest kandydatem na kandydata. A Martę Bejnar - Bejnarowicz do startu namawiają ludzie.

Gorzowem rządzi prezydent Jacek Wójcicki. Wybory wygrał pod koniec 2014 r. Kadencja trwa cztery lata, a to oznacza, że następne głosowanie jesienią 2018 r. Czyli… szybciej, niż się nam wydaje. Połapało się w tym już Prawo i Sprawiedliwość. I to właśnie ono dało niedawno sygnał do startu wyścigu o fotel „szefa” miasta.

Do tej pory PiS albo nie przeszkadzał prezydentowi Wójcickiemu, albo jawnie go wspierał. I Wójcicki świetnie na tym wychodził. Po pierwsze: przechodziły jego budżety, poparcie w radzie znajdowały ważne dla niego uchwały. Po drugie: dzięki wsparciu PiS Wójcicki odhaczał kolejne sukcesy.

Co się zmieniło? Czytaj w sobotnim (25 marca) tygodniku "Głos Gorzowa" oraz w wydaniu plus.gazetalubuska.pl

Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim. Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.