Jarosław Miłkowski

Kto z kim zagra na wyborczej liście, czyli które partie idą rękę w rękę

- W wyborach samorządowych mieszkańcom zależy na wyborze tych, kórzy zadbają o ich konkretną sprawę - mówi M. Bejnar-Bejnarowicz z Ludzi dla Miasta w Fot. Jarosław Miłkowski - W wyborach samorządowych mieszkańcom zależy na wyborze tych, kórzy zadbają o ich konkretną sprawę - mówi M. Bejnar-Bejnarowicz z Ludzi dla Miasta w Gorzowie.
Jarosław Miłkowski

PO, Nowoczesna i SLD, by zdobyć władzę w samorządzie, wchodzą w koalicję. PiS i PSL liczą same na siebie. Kto z kim pójdzie jesienią do wyborów?

- Zawiązywanie koalicji przez ugrupowania polityczne to nic złego. Jednak często jest to efekt tego, że wcześniej dochodziło do walk wewnątrz tych partii. Przedstawiciele tych samych ugrupowań wycinali swą wewnętrzną konkurencję i dlatego dziś nie mają rozpoznawalnych ludzi, których mogliby wystawić na listach – tak dr Piotr Klatta, politolog, ocenia ostatnie ruchy na lokalnej scenie politycznej.

Czytaj więcej:

 • Które partie zawiązują koalicje?
 • Czy PiS będzie miało koalicjanta?
 • Kto będzie kandydatem PO w prawyborach?
Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.