Kto zdobędzie tytuł Menadżera Roku 2015?

Czytaj dalej
Fot. Archiwum prywatne
Leszek Kalinowski

Kto zdobędzie tytuł Menadżera Roku 2015?

Leszek Kalinowski

Tylko do 3 lutego można głosować na kandydatów do tytułu Menadżer Roku 2015. Sprawdź, które miejsce dziś zajmuje Twój faworyt.

Przypominamy, że trwa nasz plebiscyt Menadżer Roku 2015. Nie można już klikać w komputerze, by dodawać kandydatom punktów. Nadal jednak można to zrobić, ale wysyłając SMS. Należy je wysyłać na nr 72355 w treści wpisując prefiks i po kropce nr podany przy każdym uczestniku plebiscytu (np. GLMRB.44). Cena jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT. Jeden wysłany SMS to 10 punktów dla wybranego kandydata. Można wysłać dowolną liczbę SMS-ów na jednego lub kilku uczestników plebiscytu. Każdy, kto zagłosuje w ten sposób otrzyma kod dostępu do aktualnego e-wydania ,,Gazety Lubuskiej”.

Oprócz Czytelników po trzy nagrody w kategoriach „biznes” i „instytucja” przyzna kapituła w składzie:

W poniedziałek, 25 stycznia w kategorii „biznes” wśród kandydatów z naszego regionu, i nie tylko, prowadził Dawid Kaczmarek, menadżer z firmy VIP Club Gubin (6.271 głosów), a tuż za nim był właściciel przedsiębiorstwa budowlanego Ekonbud - Fadom z Zielonej Góry Leszek Jarząbek (5.073 głosów).

W kategorii „instytucja” na pierwszym miejsc w regionie znalazła się Anna Matusiak, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Glińsku koło Świebodzina (1.430 głosów), na drugim miejscu uplasował się Tomasz Miechowicz, dyrektor Centrum Artystyczno-Kulturalnego w Krośnie Odrzańskim (1.189 głosów). Szczegółowe informacje na temat plebiscytu, aktualny ranking kandydatów oraz regulamin znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.gazetalubuska.pl/plebiscyty. Tu należy wejść w zakładkę Menadżer Roku 2015 i w odpowiednią kategorię.

Przypominamy, że głosowanie za pomocą SMS-ów trwa do 3 lutego, do godziny 9.59. Kto otrzyma zaszczytny tytuł Menadżera Roku 2015 oraz srebrne i brązowe medale w dwóch kategoriach, okaże się już niedługo.

Daniel Kaczmarek z Gubina, SMS o treści: GLMRB.23
Archiwum prywatne Daniel Kaczmarek z Gubina, SMS o treści: GLMRB.23

Menadżer roku 2015 - Biznes

Menadżer roku 2015 - Instytucja

Leszek Kalinowski

Jestem dziennikarzem działu informacyjnego. W "Gazecie Lubuskiej" pracuję od 1991 roku. Najczęściej poruszam tematy związane z Zieloną Górą i oświatą (przez lata prowadziłem strony dla młodzieży "Alfowe bajerowanie" - pozdrawiam wszystkich Alfowiczów rozsianych dziś po świecie). Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej. Ukończyłem też dziennikarstwo oraz logopedię, a także podyplomowe studia "Praktyczne aspekty pozyskiwania funduszy unijnych".


Dziś zajmuje sie sprawami, dotyczącymi Zielonej Góry i regionu, zwłaszcza interesuja mnie tematy, związane z: 


- budową Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, 


https://gazetalubuska.pl/jak-zmienia-sie-centrum-zdrowia-matki-i-dziecka-w-zielonej-gorze-kiedy-zakonczenie-prac/ar/c1-14995845


- rozwojem Uniwersytetu Zielonogórskiego, w tym m.in, medycyny, 


https://gazetalubuska.pl/zielona-gora-mistrzostwa-polski-w-szyciu-chirurgicznym-studentow-medycyny-zdjecia-wideo/ar/c1-14620323


- rozbudową Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze, 


https://gazetalubuska.pl/ale-sie-dzieje-w-szpitalu-uniwersyteckim-zobacz-jak-sie-zmieniaja-rozne-obiekty/ar/c14-15111792


- inwestycjami oświatowymi i poziomem nauczania w szkołach, 


https://gazetalubuska.pl/egzamin-osmoklasisty-z-jezyka-polskiego-za-nami-zobacz-jak-bylo/ar/c5-15028564


- komunikacją miejską i elektrycznymi autobusami. 


https://gazetalubuska.pl/zobacz-jak-zmienia-sie-centrum-przesiadkowe-zdjecia/ga/13729844/zd/32684686


W wolnej chwili lubię popływać, jeździć na rowerze, obejrzeć spektakl teatralny, posłuchać koncertu, zwiedzać mało znane miejsca, poznawać nowych ludzi, od których czerpię wiele pozytwynej energii. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.