Kto zniesławiał Krystynę Skubisz? To znany słubicki polityk!

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

Kto zniesławiał Krystynę Skubisz? To znany słubicki polityk!

Renata Hryniewicz

Po kilkuletniej, sądowej walce, dzisiaj zapadł wyrok w sprawie z mojego oskarżenia o zniesławienie, jakiego w czerwcu 2015 r. dopuściła się wobec mnie osoba posługująca się loginami „Łukasz Majewski” oraz wacekzaba1 - napisała wczoraj na fejsbuku radna powiatu Krystyna Skubisz. O kogo chodzi?

„Łukasz Majewski” pojawił się na forach internetowych w 2014 r. Często dyskutował w różnych politycznych konwersacjach. W jednej z nich, już w roku 2015 na stronach fejsbukowych Słubickiego Forum Politycznego oraz Słubice 24 pojawiały się komentarze, które oskarżały radną Krystynę Skubisz o polityczną korupcję.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.