Leszek Kalinowski

Kto zostanie Menadżerem Roku?

Leszek Kalinowski

Jeszcze do 20 stycznia można zgłaszać kandydatów do plebiscytu Menadżer Roku 2015. Warto pokazać tych, którzy nigdy się nie poddają.

Plebiscyt, w którym laureatów wybierze kapituła oraz Czytelnicy, to forma wyróżnienia tych, którym na co dzień nie brakuje pomysłów, którzy potrafią organizować nietypowe przedsięwzięcia i dobrze zarządzać ludźmi.

W zeszłym tygodniu w wojewódzkim rankingu w kategorii biznes na pierwszym, czasem na drugim miejscu znajdował się Stefan Tomczak ze Świebodzina, w kategorii instytucja prowadził dyrektor teatru w Gorzowie Jan Tomaszewicz.

Z naszego rejonu najlepszą pozycję (piątą w województwie) zajmował tu Robert Siegiel z Gubina. Wszyscy kandydaci czekają na Państwa głosy - klikami w internecie (bezpłatnie) lub za pomocą SMS-ów (trzeba na 72355 wysłać GLMR lub GL MRB kropka i prefiks przypisany kandydatom.

Przypominamy je:

W kategorii instytucje nasi kandydaci to:

Głosowanie przez drogą internetową trwa do 18 stycznia, do godz. 10.00. Głosowanie SMS trwa do 3 lutego br. do godz. 9.59. Zgłoszenia na: [email protected]

Leszek Kalinowski

Jestem dziennikarzem działu informacyjnego. W "Gazecie Lubuskiej" pracuję od 1991 roku. Najczęściej poruszam tematy związane z Zieloną Górą i oświatą (przez lata prowadziłem strony dla młodzieży "Alfowe bajerowanie" - pozdrawiam wszystkich Alfowiczów rozsianych dziś po świecie). Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej. Ukończyłem też dziennikarstwo oraz logopedię, a także podyplomowe studia "Praktyczne aspekty pozyskiwania funduszy unijnych".


Dziś zajmuje sie sprawami, dotyczącymi Zielonej Góry i regionu, zwłaszcza interesuja mnie tematy, związane z: 


- budową Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, 


https://gazetalubuska.pl/jak-zmienia-sie-centrum-zdrowia-matki-i-dziecka-w-zielonej-gorze-kiedy-zakonczenie-prac/ar/c1-14995845


- rozwojem Uniwersytetu Zielonogórskiego, w tym m.in, medycyny, 


https://gazetalubuska.pl/zielona-gora-mistrzostwa-polski-w-szyciu-chirurgicznym-studentow-medycyny-zdjecia-wideo/ar/c1-14620323


- rozbudową Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze, 


https://gazetalubuska.pl/ale-sie-dzieje-w-szpitalu-uniwersyteckim-zobacz-jak-sie-zmieniaja-rozne-obiekty/ar/c14-15111792


- inwestycjami oświatowymi i poziomem nauczania w szkołach, 


https://gazetalubuska.pl/egzamin-osmoklasisty-z-jezyka-polskiego-za-nami-zobacz-jak-bylo/ar/c5-15028564


- komunikacją miejską i elektrycznymi autobusami. 


https://gazetalubuska.pl/zobacz-jak-zmienia-sie-centrum-przesiadkowe-zdjecia/ga/13729844/zd/32684686


W wolnej chwili lubię popływać, jeździć na rowerze, obejrzeć spektakl teatralny, posłuchać koncertu, zwiedzać mało znane miejsca, poznawać nowych ludzi, od których czerpię wiele pozytwynej energii. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.