Leszek Kalinowski

Kto zostanie Menadżerem Roku?

Leszek Kalinowski

Jeszcze do 20 stycznia można zgłaszać kandydatów do plebiscytu Menadżer Roku 2015. Warto pokazać tych, którzy nigdy się nie poddają.

Plebiscyt, w którym laureatów wybierze kapituła oraz Czytelnicy, to forma wyróżnienia tych, którym na co dzień nie brakuje pomysłów, którzy potrafią organizować nietypowe przedsięwzięcia i dobrze zarządzać ludźmi.

W zeszłym tygodniu w wojewódzkim rankingu w kategorii biznes na pierwszym, czasem na drugim miejscu znajdował się Stefan Tomczak ze Świebodzina, w kategorii instytucja prowadził dyrektor teatru w Gorzowie Jan Tomaszewicz.

Z naszego rejonu najlepszą pozycję (piątą w województwie) zajmował tu Robert Siegiel z Gubina. Wszyscy kandydaci czekają na Państwa głosy - klikami w internecie (bezpłatnie) lub za pomocą SMS-ów (trzeba na 72355 wysłać GLMR lub GL MRB kropka i prefiks przypisany kandydatom.

Przypominamy je:

W kategorii instytucje nasi kandydaci to:

Głosowanie przez drogą internetową trwa do 18 stycznia, do godz. 10.00. Głosowanie SMS trwa do 3 lutego br. do godz. 9.59. Zgłoszenia na: plebiscyt@gazetalubuska.pl

Leszek Kalinowski

Jestem dziennikarzem działu informacyjnego. W "Gazecie Lubuskiej" pracuję od 1991 roku. Najczęściej poruszam tematy związane z Zieloną Górą i oświatą (przez lata prowadziłem strony dla młodzieży "Alfowe bajerowanie" - pozdrawiam wszystkich Alfowiczów rozsianych dziś po świecie). Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej. Ukończyłem też dziennikarstwo oraz logopedię, a także podyplomowe studia "Praktyczne aspekty pozyskiwania funduszy unijnych".


Dziś zajmuje sie sprawami, dotyczącymi Zielonej Góry i regionu, zwłaszcza interesuja mnie tematy, związane z: 


- budową Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, 


https://gazetalubuska.pl/jak-zmienia-sie-centrum-zdrowia-matki-i-dziecka-w-zielonej-gorze-kiedy-zakonczenie-prac/ar/c1-14995845


- rozwojem Uniwersytetu Zielonogórskiego, w tym m.in, medycyny, 


https://gazetalubuska.pl/zielona-gora-mistrzostwa-polski-w-szyciu-chirurgicznym-studentow-medycyny-zdjecia-wideo/ar/c1-14620323


- rozbudową Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze, 


https://gazetalubuska.pl/ale-sie-dzieje-w-szpitalu-uniwersyteckim-zobacz-jak-sie-zmieniaja-rozne-obiekty/ar/c14-15111792


- inwestycjami oświatowymi i poziomem nauczania w szkołach, 


https://gazetalubuska.pl/egzamin-osmoklasisty-z-jezyka-polskiego-za-nami-zobacz-jak-bylo/ar/c5-15028564


- komunikacją miejską i elektrycznymi autobusami. 


https://gazetalubuska.pl/zobacz-jak-zmienia-sie-centrum-przesiadkowe-zdjecia/ga/13729844/zd/32684686


W wolnej chwili lubię popływać, jeździć na rowerze, obejrzeć spektakl teatralny, posłuchać koncertu, zwiedzać mało znane miejsca, poznawać nowych ludzi, od których czerpię wiele pozytwynej energii. 


 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.