Eliza Gniewek-Juszczak

Które plany stowarzyszeń z miasta i gminy Wschowa wsparła komisja konkursowa z ratusza? Wiemy, kto i ile dostanie pieniędzy

Wyniki konkursu przedstawił Wojciech Kuryłło Fot. Urząd miasta i gminy Wschowa Wyniki konkursu przedstawił Wojciech Kuryłło
Eliza Gniewek-Juszczak

Zestawienie stowarzyszeń, które zdobyły uznanie komisji konkursowej to rodzaj kalendarza najważniejszych wydarzeń w mieście i gminie Wschowa. Kto i na jakie projekty otrzymał najwięcej pieniędzy?

- Aktywność stowarzyszeń jest bardzo duża, staraliśmy się docenić wszystkich, jednak potrzeby były zdecydowanie większe – mówił Wojciech Kuryłło z urzędu miasta i gminy o konkursie na realizację zadań gminy. Komisja konkursowa zarekomendowała burmistrzowi dofinansowanie 45 projektów kwotą 170 tys. zł.

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.