Aleksandra Sierżant

Ktoś w Słubicach śmieci na potęgę. Z jednej ulicy wywieziono 18 ton odpadów

Z okolic garaży przy ul. Rysiej w Słubicach wywieziono 18 ton śmieci Fot. Gmina Słubice Z okolic garaży przy ul. Rysiej w Słubicach wywieziono 18 ton śmieci
Aleksandra Sierżant

Z okolic garaży przy ul. Rysiej w Słubicach trzeba było wywieźć blisko... 18 ton śmieci! Gmina zleciła uprzątnięcie tego nielegalnego wysypiska, pytanie jednak, jak długo utrzyma się tam porządek?

Gmina ma umowę z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych na likwidację nielegalnych wysypisk i to właśnie PUK posprzątał, kilka dni temu, teren przy garażach. Jak tam wyglądało wcześniej można zobaczyć na pierwszych zdjęciach. Na kolejnych widać jak jest tam dziś.

Stare opony, dywany, materace, okna… Było tam niemal wszystko! Na zdjęciach dokładnie widać skalę tego śmieciowego problemu. PUK wywiózł z okolic garaży przy ul. Rysiej łącznie aż 18 ton odpadów.

- Ogromna prośba do mieszkańców – jeśli widzicie, że ktoś wyrzuca nielegalnie stare rzeczy – reagujcie. Zwróćcie uwagę, a jak nie poskutkuje zadzwońcie do straży miejskiej - czytamy na stronie gminy.

Przypominamy, że takie odpady, jak te na zdjęciach, za darmo można oddać w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który się mieści przy PUKu (ul. Krótka 8).

Źródło: Gmina Słubice

Aleksandra Sierżant

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.