Lada moment będzie w Gorzowie łatwiej dojeżdżać na osiedla, także na ul. Okrzei

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Lada moment będzie w Gorzowie łatwiej dojeżdżać na osiedla, także na ul. Okrzei

Jarosław Miłkowski

Kończy się remont ul. Okrzei. Jeszcze w tym roku przejedziemy odnowionymi ulicami: Staszica i Stilonową. Za kilkanaście miesięcy łatwiej będzie dojechać na os. Europejskie.

- Ja już nie mogę doczekać się, kiedy tę drogę skończą. Kierowcy chyba też, bo już nawet tędy jeżdżą - mówiła nam wczoraj w południe Maria Giżycka z ul. Okrzei. Przed jej domem kończy się remont ul. Okrzei. Remontowany jest odcinek pomiędzy ul. Błotną a skrzyżowaniem z ul. Dowbora Muśnickiego.

- Są już nowe chodniki. Można bezpiecznie chodzić. Wcześniej był tu chyba najbardziej nierówny chodnik w mieście. Nawet z mojej rodziny się tu na nim przewracali - dodaje pani Maria.

 • Gdzie powstanie nowa droga?
 • Kiedy zrobią ul. Sulęcińską?
 • Ulica Gwiaździsta - kiedy będzie równa jak stół?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.