Jarosław Miłkowski

Leją asfalt w centrum. Jak jeździć po Gorzowie?

Ulica Jagiełły jest jedną z najważniejszych w Gorzowie. Fot. Artur Szymczak Ulica Jagiełły jest jedną z najważniejszych w Gorzowie.
Jarosław Miłkowski

We wtorek 1 grudnia drogowcy mają w planach rozpoczęcie wylewania asfaltu na remontowanej właśnie ul. Jagiełły.

Zjeżdżając z Walczaka, będzie możliwość wjazdu w około 100-metrowy odcinek ul. Jagiełły. Następnie objazd poprowadzi przez ulice: Drzymały, Borowskiego i Armii Polskiej. Autobusy jadące od Górczyna do centrum, korzystać będą z objazdu przez ulice: Głowackiego, Warszawską i Sikorskiego. W czwartek 3 grudnia drogowcy będą wylewać asfalt na drugą nitkę.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.