Jarosław Miłkowski

Lekarze w Gorzowie apelują: - Należy odwołać szefów szpitala!

Lekarze w Gorzowie apelują: - Należy odwołać szefów szpitala! Fot. Archiwum GL
Jarosław Miłkowski

Okręgowa Izba Lekarska zaapelowała do marszałka o zmiany personalne w szpitalu wojewódzkim. Powód? Nie tylko zatrudnienie doktor Lindy H. czy „masowe” zwolnienia lekarskie na oddziałach.

- Bywały w szpitalu różne problemy, ale takiej dramatycznej sytuacji to nie było. A już szczytem jest to, że ten zarząd szuka lekarzy w większych miastach poprzez jeżdżące po ulicach banery. Usługi medyczne sprzedaje się jak pietruszkę – mówi nam Ewa Joniec, prezes Okręgowej Izby lekarskiej w Gorzowie. W piątek prezydium tej izby wystosowało apel do zarządu województwa w sprawie gorzowskiego szpitala.

CZTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.