LemON na Dniach Sulechowa. Fani zespołu już mogą zacząć odliczanie

Czytaj dalej
Fot. Pawel Lacheta/ Polska Press/ Express Ilustrowany
Anna Chreptowicz

LemON na Dniach Sulechowa. Fani zespołu już mogą zacząć odliczanie

Anna Chreptowicz

Gwiazda wystąpi bowiem na tegorocznych Dniach Sulechowa. Na scenie pojawi się również Zenon Laskowik oraz zespół Nadija.

Sulechowski Dom Kultury atrakcje dozował stopniowo. Co jakiś czas w internecie pojawiał się nowy punkt programu Dni Sulechowa. I mimo że miasto zacznie świętować dopiero 19 maja, ogłoszony wczoraj pełny program oraz plakat święta już wzbudza emocje.

Trzeba przyznać, że od 19-22 maja na nudę narzekać na pewno nie będzie można. Program świętowania jest napięty i pełen atrakcji. Główną gwiazdą Dni Sulechowa będzie znany i lubiany zespół LemON. Na scenie zagra również Nadija. Miłośników kabaretu z pewnością zainteresuje program Zenona Laskowika, który wystąpi z Kabareciarnią.

Lubuskie Centrum Łucznictwa Tradycyjnego zorganizuje trzeci już Sulechowski Turniej Łuczniczy, na którym tym razem, oprócz tych tradycyjnych, będzie można podziwiać także łuki współczesne. Gdyby komuś było mało, swoje umiejętności zaprezentuje również Jednostkia Strzelecka 4046 Sulechów im. I SK Commando.

Fani motoryzacji, w szczególności tej zabytkowej, z pewnością przyjdą podziwiać zlot pojazdów zabytkowych i motocykli, który przejedzie ulicami miasta.

Na VII prezentacjach nadodrzańskich skarbów pojawią się stoiska promocyjne, degustacje, pokazy, wystawy, które przygotują m.in. wystawcy z Brandenburgii i naszego województwa. Będzie wystawa trofeów i akcesoriów myśliwskich, prezentacja i degustacja kuchni myśliwskiej oraz win regionalnych i nalewek.

Lider zespołu LemON, pochodzący z Przemkowa Igor Herbut, studiował jazz i muzykę estradową na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Pawel Lacheta/ Polska Press/ Express Ilustrowany Lider zespołu LemON, pochodzący z Przemkowa Igor Herbut, studiował jazz i muzykę estradową na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Na udział w Dniach Sulechowa już szykuje się Krystyna Talaga z Kalska

- W programie każdy znajdzie coś dla siebie. Ja skorzystam z całą rodziną. Mój syn chętnie popatrzy na łucznictwo. Turniej to inicjatywa Piotra Bodnara, radnego sulechowskiego. Będą ciekawe historyczne stroje i w ogóle samo strzelanie to fajna atrakcja dla małych i dużych. Ja chętnie posłucham i pośpiewam z zespołem LemON, a mąż z pewnością weźmie udział w zlocie motocykli - mówi.

A więc odliczanie czas zacząć.

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.