Licealiści jak studenci? Tak! Ogólniak słubicki jest pod skrzydłami uniwersytetu

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

Licealiści jak studenci? Tak! Ogólniak słubicki jest pod skrzydłami uniwersytetu

Renata Hryniewicz

Słubicki ogólniak został objęty patronatem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. To drugie takie liceum w województwie lubuskim

- Ucieszyłem się, kiedy dowiedziałem się o zajęciach z profesorami akademickimi. Uważam, że dla mnie to szansa na lepszą średnią ocen - mówi Hubert Chmurzyński, który będzie brał udział w zajęciach z języka niemieckiego prowadzonych przez wykładowców uniwersytetu. Zajęcia te będą przygotowywały Huberta i innych chętnych uczniów do matury.

CZYTAJ WIECEJ:

 • Na czym polega współpraca UAM i Lizeum Ogólnokształcącego?
 • Jakie lubuskie miasto jeszcze ma patronat UAM?
Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.