Liderzy Falubazu stworzą zespół nie tylko w ekstralidze. Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek i Grzegorz Zengota wystartują w rywalizacji par

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski
Cezary Konarski

Liderzy Falubazu stworzą zespół nie tylko w ekstralidze. Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek i Grzegorz Zengota wystartują w rywalizacji par

Cezary Konarski

Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz i Grzegorz Zengota w nadchodzącym sezonie żużlowym mają tworzyć mocny trzon Falubazu Zielona Góra w PGE Ekstralidze. Ale cała trójka wspólnie walczyć będzie też w innych rozgrywkach – w międzynarodowych zmaganiach cyklu Speedway Best Pairs. Początek już 24 marca.

Cykl turniejów Speedway Best Pairs Cup rozgrywany jest od dwóch sezonów. Tegoroczny – wzorem poprzednich – rozpocznie się na toruńskiej MotoArenie. W sobotę 24 marca o godz. 17.30 do zmagań przystąpi siedem trzyosobowych zespołów.

Firma sama się pochwaliła, a kibice dobrze typowali
Organizatorzy cyklu wciąż jednak utrzymują w tajemnicy obsadę zawodów.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Cezary Konarski

O żużlu wiem trochę więcej niż o innych dyscyplinach sportu, ale w pracy zawodowej nie tylko speedway'em się zajmuję, bo choć województwo lubuskie jest mocno zakręcone w lewo, to nie brakuje tu wielu innych ciekawych atrakcji sportowych. Najczęściej można mnie spotkać na zawodach żużlowych, ale chętnie bywam też m.in. na meczach koszykówki, piłki nożnej, czy piłki ręcznej.
Jestem zielonogórzaninem, w „Gazecie Lubuskiej" pracuję od 2018 roku. Wcześniej przez wiele lat można było „poczytać mnie" w „Gazecie Wyborczej".

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.