Jakub Lesiński

Liga futsalu. Akademicy nadal w formie

Pierwsze granie i bramki w Nowym Roku zaliczone Fot. Materiały Mundialu Żary Pierwsze granie i bramki w Nowym Roku zaliczone

Za nami kolejna runda zmagań w ramach lubuskiej drugiej ligi futsalu „Saller Cup”. W halach padały pierwsze bramki w Nowym Roku. Grała także amatorska liga w Szprotawie.

Do meczu na szczycie doszło w Pile. Z miejscową ekipa zmierzyli się zielonogórscy akademicy i ostatecznie przywieźli z Wielkopolski bogatsi o kolejne trzy punkty. - Pierwsza odsłona pojedynku należała do ekipy gospodarzy, którzy dwukrotnie posłali piłkę do bramki „biało-zielonych”. Zespoły schodziły na przerwę przy stanie 2:1 - relacjonował dyrektor KU AZS, Marek Lemański. - Druga połowa ukazała zupełnie inne, lepsze oblicze akademików. Reprezentacja Winnego Grodu wspięła się na wyżyny swoich umiejętności i kilkakrotnie pokonała obronę Piły - komentował działacz.

Wyniki: GI Malepszy Futsal Leszno - Red Dragons II Pniewy 4:3, KS Credo Futsal Piła - MOSiR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 3:5 (2:1), M40.pl - Mundial Żary 6:1 (2:1). Pauzowała Celuloza Kostrzyn.

Liga w Szprotawie

Wyniki: Płomień Janowiec - Ekipa 9:2. S. Potępa 3, Wypych i Reguła po 2, D. Potępa, Radziszowski - Piotrowski 2; ZSCKR Henryków - Mycielin 3:11. Urbaniak 2, Cisakowski - J. Kononowicz i Dawidowicz po 4, M. Kononowicz 2, Weryszko; Husaria I Niegosławice - Winchester SC 2 7. Marszałek, samobójcza - Nowacki 3, Jurdziński, Leśniewicz, Czarnecki, Soroka; Amnezja Gaworzyce - Witków 5:9. Kurek 2, Golonka, Różycki, Szałęga - Zięba 5, Jarachowski 3, Szałęga; PO-PIS - Myjnia Eco-Para 2:2. Kwiecień, Kopacz - Rudak, Chodor; Raptus Dzikowice -KO-szary 0:5. Wawrzkiewicz 2, Petluszewski, Boczniewicz, samobójcza; Husaria Niegosławice II - Partizan 2:4. Ostojski, Olesek - Grabski 2, Krawczyk, Szczap. Mecz Ochotniczy Hufiec Pracy - Auto Tomas został przełożony.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.