LISIA APARTAMENTY Zielona Góra, ul. Lisia 12,14,16

Czytaj dalej
.

LISIA APARTAMENTY Zielona Góra, ul. Lisia 12,14,16

.

Cenisz miejski tryb życia w nowoczesnym wydaniu lub chcesz rozpocząć w przygodę z inwestowaniem w nieruchomości?

Poznaj naszą najnowszą propozycję w Zielonej Górze - Lisia Apartamenty. Położona przy ul.Lisiej inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby odbiorcy zarówno szukającego własnego "M", jak i inwestora, pragnącego w ten sposób ulokować swój kapitał. W ramach projektu w trzyklatkowym budynku powstaną 233 mieszkania. Układy naszych mieszkań dopracowujemy tak, by życie w nich było wygodne, przyjemne i dostosowane do Twojego rytmu życia. Powierzchnie od 37mkw do 84mkw w układach 2-, 3-, 4-pokojowych gwarantują szerokie możliwości aranżacyjne. W zależności od usytuowania proponowane „M” posiadać będą ogródki z tarasami lub przestronne balkony. Na terenie osiedla znajdzie się szereg udogodnień, takich jak: hala garażowa, pomieszczenia gospodarcze, a w każdej klatce znajdzie się winda dostępna od poziomu -1.

Atrakcyjna lokalizacja, wyrazista architektura, wysoka jakość i funkcjonalne rozwiązania – tak właśnie opisać można inwestycję Lisia Apartamenty. Brzmi jak połączenie idealne?

Jako przyszły mieszkaniec z pewnością docenisz doskonale rozwiniętą infrastrukturę i bliskość centrum. W okolicach inwestycji znaleźć można m.in.: kawiarnie, restauracje, sklepy i apteki. Natomiast rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek edukacyjnych. Całość uzupełnią części wspólne, a także starannie zaprojektowana zieleń i plac zabaw dla dzieci. Lisia Apartamenty – z miłości do miasta

Status inwestycji: Planowany termin realizacji inwestycji - listopad 2022r


Strona inwestycji >> LISIA APARTAMENTY
Strona dewelopera >> EFD DEVELOPMENT
Fan Page >> EBF.Development

EBF Development Sp. z o.o. Sp.k
ul. Boh. Westerplatte 11
Zielona Góra
tel. 601 934 370
e-mail: [email protected]

Galeria Grafitt (parter)
ul. Boh. Westerplatte 24
Zielona Góra
tel. 605 860 001
e-mail [email protected]


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.