Lista dłużników jest w Lubuskiem długa. Zalegamy 2 mld zł!

Czytaj dalej
Fot. Pixabay.com
Jarosław Miłkowski

Lista dłużników jest w Lubuskiem długa. Zalegamy 2 mld zł!

Jarosław Miłkowski

Aż 113 osób na tysiąc dorosłych Lubuszan nie płaci na czas czynszu, rachunków za prąd czy telefon. Jeśli chodzi o zaległe zobowiązania, jesteśmy „najlepsi” w Polsce!

- Z pieniędzmi bywa różnie. Trzymam swoje finanse pod kontrolą, bo nigdy nie wiadomo, co się w życiu zdarzy. Kiedy brakuje mi pieniędzy na jakiś niespodziewany wydatek, to zamiast brać kredyt w banku, zawsze mogę liczyć na pomoc rodziny. Dzięki temu nie ponoszę dodatkowych kosztów – mówi nam Krystyna Koryś, emerytka z Zielonej Góry.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.