Łódzkie: Jest nowy wicekurator łódzkiej oświaty. Został powołany 16 listopada 2020

Czytaj dalej
Fot. mat.pras. Kuratorium Oświaty w Łodzi
Magdalena Jach

Łódzkie: Jest nowy wicekurator łódzkiej oświaty. Został powołany 16 listopada 2020

Magdalena Jach

Andrzej Krych został wicekuratorem oświaty w Łodzi. Ostatnio po odwołaniu poprzedniego kuratora Grzegorza Wierzchowskiego, zanim stanowisko objął nowy kurator Waldemar Flajszer, Krychowi powierzono obowiązki kuratora łódzkiej oświaty. Jednak w konkursie na to stanowisko się nie startował.

Andrzej Krych nowym wicekuratorem oświaty w Łodzi

Minister edukacji i nauki, na wniosek kuratora łodzkiej oświaty, powołał w poniedziałek 16 listopada 2020 nowego wicekuratora oświaty. Został nim Andrzej Krych, doświadczony i wieloletni pracownik Kuratorium Oświaty w Łodzi. Nominację na to stanowisko wręczył łódzki kurator oświaty Waldemar Flajszer.

– Wiedza, kompetencje i bogate doświadczenie zawodowe wicekuratora Andrzeja Krycha są rękojmią, że na tym stanowisku będzie dobrze wypełniał swoje obowiązki – podkreślił kurator Waldemar Flajszer.

Andrzej Krych nowym wicekuratorem oświaty w Łodzi

Andrzej Krych w Kuratorium Oświaty w Łodzi pracuje od 1998 roku. W ciągu 22 lat pełnił funkcje wizytatora, kierownika Oddziału Zamiejscowego Kuratorium Oświaty w Piotrkowie Trybunalskim z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim, dyrektora Delegatury w Piotrkowie Trybunalskim, dyrektora Wydziału Nadzoru Pedagogicznego, zastępcy dyrektora Wydziału Rozwoju Edukacji oraz pełniącego obowiązki Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Magdalena Jach

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.