(zeb)

LUBNIEWICE. Nie wiesz, dlaczego Lubniewice uchodzą za perłę? Zobacz miasto i jeziora z lotu ptaka [ZDJĘCIA]

LUBUSKIE. LUBNIEWICE. Zdjęcia jezior: Lubiąż i Krajnik oraz położonych nad nimi Lubniewic, jednego z najmniejszych miast w Polsce, wykonał z drona Grzegorz Fot. Grzegorz Walkowski LUBUSKIE. LUBNIEWICE. Zdjęcia jezior: Lubiąż i Krajnik oraz położonych nad nimi Lubniewic, jednego z najmniejszych miast w Polsce, wykonał z drona Grzegorz Walkowski
(zeb)

- Ta miejscowość zawsze urzeka - mówi Grzegorz Walkowski, gorzowianin, autor zdjęć Lubniewic,, jednego z najmniejszych miast w Polsce. Publikujemy je dziś w redakcyjnym cyklu „Lubuskie. Tu się żyje!”.

Grzegorz Walkowski jest trenerem personalnym w Gorzowie, ale cztery lata temu zaczął przygodę z fotografią. - Zawsze pasjonowała mnie fotografia lotnicza, dlatego też stałem się posiadaczem drona phantom4 pro, dzięki któremu mogę oddawać się swojemu hobby - mówi.

Fotografia to też jednak już jego zawód: prowadzi działalność gospodarczą w tym zakresie, ma uprawnienia do wykonywania lotów poza zasięgiem wzroku (BVLOS), a do różnych miejsc w regionie dociera dzięki firmie dilerskiej Gezet i wypożyczalni Ipcars Roberta Kachnowicza. Lubniewice są dla niego miejscem wyjątkowym, bo uwielbia fotografować jeziora.

„Miasto w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Lubniewice, położone nad jeziorami Lubiąż i Krajnik” - to przeczytasz, gdy wpiszesz w wyszukiwarkę hasło „Lubniewice”. A co zobaczysz, jak wzniesiesz się w powietrze?

(zeb)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.