Lubniewice: Pomimo, że ducha Wisłockiej czuć, park nie cieszy oczu

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

Lubniewice: Pomimo, że ducha Wisłockiej czuć, park nie cieszy oczu

Renata Hryniewicz

Park Miłości wygląda za biednie, bo nie ma pieniędzy na jego rewitalizację. Na Festiwal Michaliny Wisłockiej województwo dało...10 tys. zł. Czy tak ma wyglądać promocja miasta i województwa?

Przy Starym Zamku nad jeziorem Lubiąż znajduje się Park Miłości im. dr Michaliny Wisłockiej. Uznanej seksuolo - żki, autorki kultowej książki „Sztuka kochania”.

Dlaczego Wisłockiej? Bo właśnie w Lubniewicach 50 lat temu Michalina Wisłocka przeżyła wielką miłość, która skłoniła ją do napisania „Sztuki kochania”.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.