Lubuski sportowiec roku. Ostatni tydzień głosowania

Czytaj dalej
Fot. Materiały Mateusza Kieliszkowskiego
Jakub Lesiński

Lubuski sportowiec roku. Ostatni tydzień głosowania

Jakub Lesiński

W piątek przed południem wszystko już będzie jasne. Do godz. 10.59 potrwa głosowanie w naszej zabawie. A już 16 stycznia gala i bal w Palmiarni.

To już naprawdę ostatnia prosta! Głosowanie Czytelników jest całkowicie jawne i można je śledzić na naszej stronie: TUTAJ! Czołówka wykrystalizowała nam się już dawno. W klasyfikacji jest wiele ciekawych postaci mniej lub bardziej znanych kibicom.

Po niedawnej publikacji stawki nie zamyka już tenisista stołowy ZKS-u Palmiarnia Zielona Góra Lucjan Błaszczyk (LUBSPORT.6), którego dorobek powiększył się do 20 głosów. W poniedziałkowe południe na końcu plasował się Mateusz Kieliszkowski (LUBSPORT.10). Co ciekawe strongman z Chlebowa w zeszłym roku zajął w naszej zabawie trzecie miejsce, więc stanął na podium i odebrał statuetkę. Aktualnie widzie mu się o wiele gorzej, bo do tej zdobył zaledwie jeden głos. - W tym roku , w porównaniu do poprzedniego jakoś nie ogłaszałem swojego udziału w plebiscycie na przykład na portalach społecznościowych czy wśród znajomych. Sporo czasu zajmują mi przygotowania do kolejnych zawodów. Na początku marca wylatuję do USA - przekazał nam pierwszy Polak, który stanął na podium w prestiżowych zawodach Arnold Strongman Classic w Columbus w stanie Ohio.

W poniedziałkowe południe liderowała gorzowska młodzieżowa mistrzyni świata w wioślarstwie Olga Michałkiewicz (LUBSPORT.14) - 3.842 głosów, przed pływakiem Kornera Zielona Góra Sebastianem Szczepańskim (LUBSPORT.15) - 2.914 i kolejnym przedstawicielem AZS-u AWF Gorzów Pawłem Kaczmarkiem (LUBSPORT.8) - 2.415. O ile w kategorii ,,Uwaga talent!” cały czas na pierwszej lokacie plasuje się lekkoatleta, uczeń Zespołu Szkół w Niedoradzu, Tymoteusz Marciniak (talenty.41) - 7.649 i ma sporą przewagę nad drugim unihokeistą Wojciechem Malajką (talenty.126) - 5.063 z ZSP w Sulechowie, to w głosowaniu powiatowym nadal lideruje w nim siatkarz AZ Iwaniccy Krosno-Gubin Michał Lasota (sport.8) - 3.999 (wszyscy stan na poniedziałek, godz. 12.00), ale różnica między nim, a pozostałymi trzema uczestnikami nie jest tak wielka.

Uwaga! Głosowanie we wszystkich kategoriach kończymy w piątek, 8 stycznia o godz. 10.59. Głosujemy za pośrednictwem SMS wysłanego na numer 72355. W treści trzeba wpisać prefiks. Na przykład LUBSPORT.1. Za to wyniki prac kapituły, czyli wybór ekspertów zostaną ogłoszone dopiero 16 grudnia w zielonogórskiej Palmiarni. Tam też poznamy nazwisko najlepszego trenera, drużynę roku, honorowego sportowca roku.

Zobacz listę nominowanych, regulamin zabawy oraz aktualną klasyfikację:

KUP BILET NA BAL LUBUSKIEGO SPORTU

Jakub Lesiński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.