Lubuskie: Letnie Pikniki Artystyczne ruszają w środę 7 lipca. Sprawdź, co się będzie działo!

Czytaj dalej
Fot. pexels.com
Sandra Soczewa

Lubuskie: Letnie Pikniki Artystyczne ruszają w środę 7 lipca. Sprawdź, co się będzie działo!

Sandra Soczewa

Brak pomysłu na to, jak ciekawie zorganizować dzieciom wakacje, gdy wolny czas spędzają w domu? Mamy dla Was propozycję: Letnie Pikniki Artystyczne przypadną im do gustu!

Zrzeszenie Lubuskich Instytucji Kultury, które powstało w maju tego roku, skupia w swoich szeregach ponad trzydzieści ośrodków z terenu województwa lubuskiego.

- W ramach działań Lubuskich Konfrontacji Artystycznych zaplanowaliśmy w te wakacje cztery pikniki, na których prezentować będzie młodzież z Łęknicy, Jasienia, Sulęcina i Kłodawy. Zapraszamy - informują organizatorzy.

Gdzie i kiedy wybrać się na piknik?

Jak już wspomnieliśmy, pikniki odbywać się będą w czterech miejscowościach. Pierwszy z nich odbędzie się w środę 7 lipca w Łęknicy w parku przy MOK-u o godz. 17.00. Kolejny zaplanowano na czwartek 8 lipca i odbędzie się w Parku Miejskim w Jasieniu o godz. 12.00. Na północy województwa pikniki odbędą się pod koniec lipca. Na artystyczne atrakcje można liczyć w Sulęcinie już 28 lipca (miejsce: Kontener Kultury w Parku Miejskim, godz. 17.00) oraz w Kłodawie 29 lipca (scena letnia GCK, start: godz. 16.00)

Jakie atrakcje zaplanowano?

W programie wiele atrakcji:

Sandra Soczewa

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.