Lubuskie szkoły pną się w rankingach liceów i techników. Które szkoły dają perspektywy?

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Jarosław Miłkowski

Lubuskie szkoły pną się w rankingach liceów i techników. Które szkoły dają perspektywy?

Jarosław Miłkowski

II LO w Gorzowie znów ma tytuł najlepszego ogólniaka w Lubuskiem. Jest też 52. liceum w kraju. Technikum w Budowlańce w Zielonej Górze to już ścisła krajowa czołówka. Recepta na sukces?

- Czy cieszę się, że chodzę do najlepszego liceum? Oczywiście! To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę chodzić do tej szkoły – mówiła nam wczoraj Izabela Szubert. To drugoklasistka z II Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie. W opublikowanym przez „Perspektywy” prestiżowym rankingu szkół średnich to liceum okazało się najlepsze w całym województwie (patrz: dół artykułu) i jest sklasyfikowane na 52.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.